28 Urodziny Serduszka

Kochani Przyjaciele “Serduszka”. Nasze Przedszkole ma już 28 lat, ale na urodzinowym “Serdecznym Popołudniu” wszyscy bawiliśmy się równie wesoło – dorośli i dzieci. Dzięki gościnnemu przyjęciu w strefie zabaw galerii handlowej Gemini Park mogliśmy zaprosić do urodzinowego świętowania wszystkich, którzy w tym dniu wybrali się na zakupy czy do kina. Dopisali oczywiście nasi podopieczni wraz z najbliższymi a także uczniowie zaprzyjaźnionej z nami szkoły ZCBM. Atrakcji było bez liku! Pani Renata z “Bajek na ścianie” animowała zabawę, a w przerwie ozdabiała buzie malunkami. Klaun Andrzej zmieniał zwykłe balony w zwierzątka. Zatańczyli dla nas młodzi tancerze Zespołu Pieśni i Tańca “Beskid”. Był ciasteczkowy tort, nagrody w konkursach, wesoła muzyka, kącik kreatywnych zabaw, łowienie rybek i… aż nam brakuje tchu od tej wyliczanki. Dzięki, że z nami byliście. Tych, którzy nie mogli bawić się wspólnie, już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie – może w Gemini, a może w innym miejscu? Bądźcie czujni i śledźcie naszą stronę i profil na fb. Tymczasem prezentujemy krótki filmik i fotorelację z 28 urodzin “Serduszka” i zarazem pierwszych (ale nie ostatnich), na których mogliśmy gościć tyle osób.

Do zobaczenia następnym razem!