Audycja radiowa – Luty 2021

Drodzy Przyjaciele Przedszkola „Serduszka”. W lutym na antenie radia Anioł Beskidów podejmowaliśmy temat
W zdrowym ciele zdrowy duch!”.

Starszaki z oddziału przy ul. Moniuszki pięknie wyśpiewały piosenkę dla Medyków ze słowami p. Marzenki Cygoń i muzyką p. Ewy Piechy, naszej rytmiczki oraz zachęcały do ruchu na świeżym powietrzu o każdej porze roku. Pani „Bajeczka” opowiedziała o chorym Elemelku i zapytała dzieci co należy robić, aby dbać o zdrowie. Gościem godzinnej audycji przygotowanej przez Katolickie Stowarzyszenie Oświatowe była pani dr Dorota Stachowicz – kierownik poradni NeoMed „Pod Bukami”, z którą rozmawialiśmy o hartowaniu organizmu, alergii i zdrowym brzuszku. Ta rozmowa otwiera cykl poradniczy pt. „Profilaktyka dla smyka”, co oznacza, że w niedługim czasie na radiowej antenie i kanale YouTube pojawią się kolejne spotkania z zaproszonymi ekspertami będące pomocą dla dzieci i rodziców.
Poniżej link do audycji, rozmowa audio-wideo z gościem, filmy z piosenkami i teatrzykiem Pani „Bajeczki” oraz fotorelacja z nagrania audycji.

Pełna relacja w zakładce “Audycja Radiowa >> LUTY 2021” – zapraszamy!