Audycje Radiowa

Nasze audycje w Beskidzkim Radiu Katolickim

Najbliższa audycja radiowa już 21 kwietnia — emisja 900, 1600, 2400szczegóły na stronie audycji. Zapraszamy do słuchania

Audycja radiowa z 17 marca – szczegóły na stronie audycji. Zapraszamy do słuchania

Audycja radiowa z 18 lutego – szczegóły na stronie audycji. Zapraszamy do odsłuchania

Audycja radiowa z 21 stycznia – szczegóły na stronie audycji. Zapraszamy do odsłuchania

Audycja radiowa z 17 grudnia – szczegóły na stronie audycji. Zapraszamy do odsłuchania

Audycja radiowa z 19 listopada – szczegóły na stronie audycji. Zapraszamy do odsłuchania

Audycja radiowa z 15 października – szczegóły na stronie audycji. Zapraszamy do odsłuchania

Audycja radiowa z 17 września – szczegóły na stronie audycji. Zapraszamy do odsłuchania.

Audycja radiowa z 20 sierpnia – szczegóły na stronie audycji. Zapraszamy do odsłuchania.

Audycja radiowa z 16 lipca szczegóły na stronie audycji. Zapraszamy do słuchania.

Audycja radiowa z 18 czerwca – szczegóły na stronie audycji. Zapraszamy do odsłuchania.

Audycja radiowa z 21 maja – szczegóły na stronie audycji. Zapraszamy do odsłuchania.

Audycja radiowa z 16 kwietnia szczegóły na stronie audycji. Zapraszamy do odsłuchania.

Audycja radiowa z 19 marca, a w niej opowiadamy o świętym Józefie i…
Zapraszamy do odsłuchania.

Audycja radiowa z 19 lutego , a w niej opowiadamy o niezwykłym przedszkolu… Zapraszamy do odsłuchania.

Audycja radiowa z 15 stycznia, a w niej kolędowanie przedszkolaków i zespołu Beskid. Ponadto opowiadanie, rozważania i rozmowy o polskim folklorze. Zapraszamy do odsłuchania.

Audycja radiowa z 18 grudnia – emisja emisja 900, 1600, 2400, a w niej będziemy z podróżą w Ziemi Świętej, dobra muzyka i opowiadanie Adwentowe. Zapraszamy do odsłuchania.

Audycja radiowa z 20 listopada, a w niej świętujemy Dzień Niepodległości, dbamy o zdrowe zęby i mówimy o właśnie otwartym Klubie Malucha “Żłobek Serduszko”. Zapraszamy do słuchania.

Audycja radiowa z 16 października – a w niej podejmujemy tematykę zdrowego nawadniania. Zapraszamy do słuchania.

We wrześniowej audycji podejmowaliśmy tematykę zdrowej diety dzieci. Zapraszamy do odsłuchania.

W sierpniowej audycji radiowej zwiedzaliśmy zamki Szlaku Orlich Gniazd.

W audycji lipcowej odwiedziliśmy słoneczną Italię – mini rozmówki polsko-włoskie, kuchnia włoska na wesoło.

A w poprzedniej audycji czerwcowej dalsza część rozmowy z Zofią Lamers – o niezwykłej miłości, a także piosenki w wykonaniu przedszkolaków. Do odsłuchania pod linkiem.

Zapraszamy serdecznie do słuchania!

Nasze audycje w “Aniele Beskidów”: