Drodzy Rodzicie i Przyjaciele “Serduszka”

Nadal prowadzimy rekrutację do naszego Przedszkola serdecznie zapraszając chętne dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat
Zapisy przyjmowane są do obu lokalizacji tj. przy ul. Moniuszki (nieopodal Domu Tkacza) oraz przy ul. Św. Jana Chrzciciela (Komorowice).

“Serduszko” to miejsce pełne rodzinnej atmosfery, kultywowania tradycji chrześcijańskich i patriotycznych, gdzie wychowankowie skupieni w małych grupach uczą się i bawią pod okiem wykwalifikowanej kadry. W bogatej ofercie dydaktycznej obok podstawy programowej realizowane są również zajęcia szachowe, j. angielski, zajęcia teatralne, muzyczne i plastyczne, dogoterapia, wyjścia do placówek kulturalnych, itp. Społeczność przedszkolna integruje się w czasie festynów, imprez miejskich i diecezjalnych, wspólnych wyjść w góry i kuligów bo razem łatwiej iść przez świat! Owocem naszej działalności jest pozytywny wynik rekrutacji naszych absolwentów do dobrych szkół podstawowych, jak choćby SP ZCBM w Bielsku-Białej, z którą to szkołą łączy nas stała współpraca.

Logo Przedszkola Serduszko

W obecnym czasie, gdy edukacja z konieczności odbywa się zdalnie, pełnimy ponadto dyżury w obu placówkach:
w każdy wtorek w godz. od 8.00 do 10.00
i w każdy czwartek w godz. od 15.00 do 17.00.

Zapraszamy również do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@przedszkole-serduszko.pl oraz telefonicznie pod numerami: 606 420 673 oraz 789 248 085. Jesteśmy także dostępni poprzez komunikator internetowy naszego profilu Facebook.Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!