O nas w mediach

“Serduszko” w “Beskidzkiej Mamie”


Na łamach popularnego magazynu nie tylko dla Mam ukazał się artykuł na temat “Serduszka”, w którym uchyliliśmy rąbka tajemnicy zdradzając niektóre pomysły, jakie chcemy zrealizować w roku szkolnym 2020/2021.


Beskidzka Mama numer 2020-jesień


Rodzinne kolędowanie w Kurii Diecezjalnej

W styczniu 2016 roku dzieci z Przedszkola Katolickiego wystąpiły z jasełkowym programem dedykowanym babciom i dziadkom. Dzięki gościnności Kurii Diecezjalnej rodziny małych artystów mogły oklaskiwać występujących a następnie wspólnie kolędować przy słodkim poczęstunku.

Gość Niedzielny wydanie Styczeń 2016


Bp Pindel do rodziców

przedszkolaków: jak najczęściej błogosławcie dzieci

Katolicka Agencja Informacyjna 20 maja 2015

Jasełka 2015

W styczniu 2015 roku dzieci z Przedszkola Katolickiego wystąpiły z jasełkowym programem dedykowanym babciom i dziadkom w Kościele Przenajświętszej Trójcy w Bielsku-Białej.Gość Niedzielny wydanie Styczeń 2015