Teatrzyk Pani Bajeczki

No gallery template found!

Zajęcia teatralne w „Serduszku” prowadzi od lat pani Barbara Rau – aktorka Teatru Lalki i Aktora „Banialuka” w Bielsku-Białej, absolwentka Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Pani Basia, zwana „Panią Bajeczką” to człowiek wielu talentów i aktywności. Oprócz pracy na scenie oraz zajęć z przedszkolakami, jest pedagogiem prowadzącym warsztaty dla dorosłych, dzieci i młodzieży – także osób niepełnosprawnych. Prawdziwy człowiek z misją. Przy tym osoba skromna, choć posiadająca bogaty dorobek artystyczny, laureatka wielu nagród, odznaczona m.in. „Brązowym Medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Zapraszamy na spektakle “Pani Bajeczki” do obejrzenia na kanale YouTube “Bajkowe Serduszko”.