Dzień Rodziny

16 czerwca w ogródku Katolickiego Domu Opieki „Józefów” miało miejsce niezwykłe wydarzenie: świętowaliśmy Dzień Rodziny oraz uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego 2018/2019.

Dzieci zarówno z grupy Słoneczek, jak i Promyczków zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Przedszkolaki już od dłuższego czasu przygotowywały się pilnie w swoich grupach do tych występów, którymi chciały wyrazić swoją ogromną miłość i wdzięczność Rodzicom za ich trud, oddanie i poświęcenie, jakie wkładają w codzienną opiekę i wychowanie nad nimi. Dzieci do życzeń dołączyły samodzielnie wykonane laurki i drobne prezenty, a zaproszeni Rodzice docenili te starania gromkimi brawami i słodkimi buziakami. Aby uczcić dokonania naszych Przedszkolaków, Nauczycielki wręczyły im dyplomy oraz książki. Nie zabrakło także wzajemnych życzeń, podziękowań i kwiatów.