Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny - Logo

Drodzy Rodzice i Przyjaciele „Serduszka”!

Z przyjemnością informujemy, że wychodząc naprzeciw potrzebom RODZIN WIELODZIETNYCH uzyskaliśmy stosowny CERTYFIKAT i począwszy od października br. przystąpiliśmy do Programu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej

KARTA DUŻEJ RODZINY”

realizowanemu przez „Związek Dużych Rodzin Trzy Plus”.

Jako partner programu gwarantujemy posiadaczom ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny zniżki na czesne w naszym Przedszkolu.

Skrócony opis zniżek:

10 % na pierwsze dziecko uczęszczające do Przedszkola i 50 % na drugie i kolejne dziecko uczęszczające w tym samym czasie do placówki. Zniżka obejmuje czesne bez zajęć dodatkowych i posiłków. Zniżka nie łączy się z innymi.

30 % dla dziecka, którego rodzeństwo uczęszczało dawniej do „Serduszka” oraz 30 % na drugie i kolejne dziecko w tym samym czasie uczęszczające do Przedszkola. Zniżka obejmuje czesne bez zajęć dodatkowych i posiłków. Zniżka nie łączy się z innymi.

Rodziców posiadających uprawnienia do uzyskania zniżki prosimy o zapoznanie się z regulaminem, w którym szczegółowo opisujemy warianty poszczególnych rabatów oraz kryteria, które należy spełnić, aby ubiegać się o zniżkę.

Aby zyskać zniżkę Rodzice posiadający KDR muszą zgłosić się do Dyrekcji.