Opinie rodziców

Z Przedszkolem “Serduszko” jesteśmy związani już kilka lat. Pierwsze dziecko było tak zadowolone z tego przedszkola i tak dobrze przygotowane do szkoły, że nie wyobrażaliśmy sobie, żeby drugie dziecko miało pójść do innego przedszkola. W “Serduszku” panuje miła, rodzinna atmosfera. Ciekawe zajęcia umilają czas dziecka, a sympatyczne Panie i zabawy z kolegami sprawiają, że bardzo chętnie tam chodzi. Kadra jest wykwalifikowana i bardzo zaangażowana, co sprawia, że dziecko fantastycznie się rozwija.Szczerze polecam “Serduszko”!

Sylwia K-M


Jesteśmy rodzicami 4-letniego chłopca, który uczęszczał do Przedszkola “Serduszko” przez 1,5 roku. Czas spędzony w tym przedszkolu był pięknym i dobrym doświadczeniem dla naszego dziecka, ale również dla nas. Otwartość, życzliwość oraz przyjazna atmosfera to pierwsze skojarzenia związane z tym miejscem. Bardzo jesteśmy wdzięczni za wszelką pomoc logopedyczną i wychowawczą.

Serdecznie polecamy.
Ewa i Marek Śleziak


Przedszkole Serduszko to najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać dla naszego syna. Marek rozpoczął  drugi rok niesamowitej przygody w tym przedszkolu. “Serduszko” to nie tylko nazwa, to filozofia podejścia do dziecka, opieki nad nim, wychowania i  kształcenia go w duchu chrześcijańskim. To holistyczna dbałość o jego prawidłowy rozwój z indywidualnym  podejściem do każdego dziecka. Fachowość, kompetencje i wielospecjalistyczna kadra pełna ciepła, ale też kreatywności i ochoty do działania, to niepowtarzalna siła tego przedszkola. To, co mnie jeszcze tutaj ujmuje, to współpraca i partnerskie podejście do rodziców. Mamy ten sam cel – dobro dziecka i razem do niego ciągle dążymy, razem go osiągamy. Jakie jeszcze słowa przychodzą mi na myśl, kiedy myślę o tym przedszkolu? Radość, spokój, harmonia, zadowolenie, rozwój.

Anna i Robert Poniewierscy.


Kochani, polecam z całego serca zapis dziecka do Katolickiego Przedszkola “Serduszko” w Komorowicach. Panie profesjonalnie podchodzą do dziecka, fachowo i z pełnym oddaniem zajmują się nim, pracują z dziećmi na pełnych obrotach. Jestem szczęśliwa, że moje dziecko tam uczęszcza i nie zmieniłabym za żadne inne przedszkole. Dziecko zrobiło postęp dzięki brawurowym Paniom wspomagającym w dodatkowych zajęciach. Ponadto Pani Dyrektor Madzia jest przesympatyczną i ciepłą osobą, można o wszystkim z nią porozmawiać i wszystko bez stresu załatwić. Polecam Wam kochani to przedszkole, bo jest tego warte.

Pozdrawiam Wszystkich
Dorota Ben


Przedszkole jedyne w swoim rodzaju. Kadra pedagogiczna na wysokim poziomie. Syn mój jest bardzo emocjonalny, wszystko co nowe sprawiało mu trudność, ale przedszkole świetnie sobie poradziło z tym wyzwaniem, właśnie dzięki odpowiedniemu podejściu nauczycieli. Rodzinna atmosfera, reakcja nauczyciela na każde odczucia dziecka sprawiły, że syn mój zdobył pewność siebie, z łatwością nawiązuje kontakty w nowym otoczeniu a dzięki temu poradził sobie znakomicie z pierwszymi dniami w nowej szkole, z nowymi nauczycielami i dziećmi. Polecam serdecznie Przedszkole Katolickie Serduszko.

Magdalena Hajdan-Pluta


Z Przedszkolem Katolickim, oddział Komorowice, mamy przyjemność współpracować już 5 lat. Najpierw trzy lata chodziła tutaj nasza starsza córka Amelka, teraz drugi rok uczęszcza tu Szymonek. Bardzo fachowa opieka, panie z doskonałym wykształceniem pedagogicznym, co przekłada się na pracę z dziećmi i ich rozwój.

Wychowawczynie nie tylko dbają o rozwój intelektualny dzieci, ale także wychowują i uczą empatii wobec innych, tolerancji, samodzielności.

Wspaniała atmosfera i miłość, którą dzieci są otoczone ułatwiają poranne rozstania 🙂
Z ciepłego seraca polecam Przedszkokle Katolickie i cudowne Panie tam pracujące.

Mama Amelki i Szymusia


Jesteśmy rodzicami czwórki dzieci, z tego trójka uczęszczała bądź uczęszcza do Przedszkola Katolickiego w Komorowicach, co stanowi chyba najlepszy dowód na nasze zaufanie i dobrą opinię  o tutejszym przedszkolu. Zostawiając dzieci pod opieką przedszkola mamy przekonanie, że będą w dobrych rękach. Cenimy wychowawczynie za cierpliwość dla dzieci, zaangażowanie, ciepło, indywidualne i serdeczne podejście do maluchów, co było szczególne pomocne przy trudniejszym okresie adaptacji w przedszkolu.

Doceniamy szczery uśmiech, opanowanie wychowawczyń i poczucie, że każde z dzieci jest otoczone opieką. Podoba nam się sposób pracy z dziećmi, organizacja dnia, np. posiłków, sprzątania (dzieci chętnie uczestniczą w utrzymaniu porządku np. po zabawie). Przedszkole pomaga dzieciakom w nabywaniu nowych umiejętności i pokonywaniu kolejnych etapów rozwoju, wspiera dzieci i rodziców w rozwiązywaniu problemów, także rodzicielskich. Mamy poczucie, że dzieci po opuszczeniu tego przedszkola były, lub kolejne będą, dobrze przygotowane do dalszej nauki w szkole.

Szczerze polecam….

Katarzyna Paterkowska i Marcin Gacek


Jesteśmy rodzicami dwójki dzieci uczęszczających do  Przedszkola Katolickiego im. Świętej Rodziny oddział w Komorowicach. Początki nie były łatwe dla naszych dzieci, jednak dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu Pań Przedszkolanek, nasze dzieci przeszły okres adaptacyjny bardzo lekko. Dowodem na to jest to że nasze pociechy z wielką chęcią chcą chodzić do przedszkola, a w drodze powrotnej opowiadają co się działo na zajęciach przedszkolnych i dodatkowych. Z opowieści wynika, że plan zajęć jest bardzo ciekawy i absorbujący dla dzieci. Carmen, nasza starsza pociecha mówi, że ani chwili się nie nudzi.

Kadra nauczycielska z bardzo dużym doświadczeniem, umiejętnościami i kompetencją podchodzi do dzieci. Panie w oby grupach wiekowych wiedzą co robią i zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie.

Bardzo ważne zadanie pełnią Panie, które pomagają przy dzieciach. Ich opanowanie i cierpliwość to wielkie zalety. Moje dzieci je uwielbiają, są zawsze na „posterunku”.

Nasza Pani Dyrektor!!! Cudowny i ciepły człowiek, potrafiący rozwiązać każdy problem. Prowadzi przedszkola, tak jak powinna wyglądać rodzina. Przekazuje wartości, które śmiało można wnosić do swych rodzin. Kochana przez nasze dzieci.

Bardzo się cieszymy, że nasze dzieci są częścią tego właśnie przedszkola. Nie mogliśmy lepiej trafić, aby oddać pod opiekę swoje dzieci.

Elżbieta i Marek Matusek-Perez


Świetne przedszkole. Panuje tam przyjazna atmosfera, Panie są serdeczne, otwarte, cierpliwe, jednocześnie konkretne i stawiające jasne granice. W przedszkolu jest bardzo dużo zajęć dodatkowych od artystycznych-rytmika, zajęcia teatralne, językowe po pieczenie ciastek, robienie pizzy, itp. Dużym atutem są małe grupy – dzięki czemu Panie dobrze znają każde dziecko i są w stanie każdemu poświęcić czas.

Przedszkole posiada własny ogródek, gdzie dzieci mogą spędzać wolny czas. Dzieci mają organizowane przeróżne spotkania z ciekawymi ludźmi – strażacy, policja, leśnicy, itd.

Przedszkole naprawdę godne polecenia.

Mama Alicji


Przedszkole w pełni zasługuje na miano drugiego domu. Miejsce ciepłe, przyjazne i bezpieczne dla dzieci. Ze spokojem zostawiam córkę, a jak po nią wracam to nie chce iść do domu. To mówi wszystko, dzieci po prostu kochają to miejsce, a przede wszystkim swoje Panie, które są oazami spokoju, ciepła i serdeczności, po prostu ANIOŁY.

Szereg zajęć i różnych spotkań organizowanych w przedszkolu nie pozwoli ani na minutę nudy. Polecam każdemu kto szuka bezpiecznego miejsca dla swojego dziecka.

Mama Madzi