Zmieniamy się dla Was :-)

Kochani Rodzice, Dzieci i Przyjaciele “Serduszka”. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze przedszkole było nie tylko kolorowe i wesołe, ale także bezpieczne. Z pewnością zauważyliście, że wokół budynku w Komorowicach od początku roku przedszkolnego mamy nowiutką, a co najważniejsze, równą nawierzchnię. Cieszymy się, że można do nas dotrzeć bezpiecznie, a zawdzięczamy to współfinansowaniu inwestycji z funduszy pozyskanych od Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach dotacji PROO w wysokości 9999,50 zł, co pozwoliło pokryć koszt prac remontowych. Nieocenionym wsparciem inwestycji były także środki przekazane przez firmę Rekord SI. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tę doraźną pomoc, dzięki której niestraszne nam deszcze ani śniegi. Dzięki remontowi nawierzchni mogą nas swobodnie odwiedzać także osoby niepełnosprawne.

Spójrzcie i sami oceńcie czy nie jest pięknie!