Posiłki

O jakość smaku i walory zdrowego żywienia dba w naszym Przedszkolu firma cateringowa “Smaki Natury” współpracująca na stałe z dietetykiem, pod którego okiem tworzony jest tygodniowy jadłospis dla naszych najmłodszych. Posiłki są zbilansowane, urozmaicone, a co najważniejsze – przygotowywane wyłącznie ze świeżych składników, co podwyższa jakość żywienia i skutkuje częstymi prośbami o dokładkę. A o to przecież chodzi, by zadowolić nawet największych niejadków.

Jadłospis jest zgodny z obowiązującymi normami żywieniowymi przewidzianymi dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przestrzegamy zasad HACCP i wymagań Sanepidu. Kucharze “Smaków Natury” często zaglądają na stragany z sezonowymi warzywami i owocami. Oprócz napojów serwowanych do posiłków dostępna jest także na bieżąco woda do picia. Dbamy o to, by nie przesadzać ze słodyczą w napojach i przekąskach. Posiłki w Serduszku to czas radości, ale i nauka zachowania się przy stole i nienachalne wdrażanie prawidłowych nawyków żywieniowych, zgodnie z zasadą: nie zmuszać, zachęcić, pochwalić. Przedszkolaki uczą się także dbałości o higienę przed, w trakcie i po posiłku. Prosimy o zapoznanie się z menu na bieżący tydzień oraz stałą tabelą alergenów wyszczególnionych w potrawach.

Menu Serduszko 06.05 10.05.24